Wywóz i utylizacja starych mebli

Meble są używane wszędzie: w życiu codziennym, instytucjach biurowych i edukacyjnych, firmach przemysłowych. Z czasem takie produkty pękają, tracą atrakcyjność zewnętrzną lub cechy funkcjonalne.W nowoczesnej produkcji mebli najczęściej stosuje się drewno i płytę wiórową. Do produkcji tych ostatnich stosuje się specjalne mieszanki małych cząstek drewna i żywiec wiążący (zawierający formaldehyd).

Oferujemy usługi:

 • wywóz i utylizacja starych mebli,
 • wywóz i utylizacja sprzętu AGD i RTV
 • oczyszczanie strychów, piwnic
 • opróżnianie mieszkań
 • wywóz i utylizacja sprzętu biurowego
 • demontaż ekspozycji i wyposażenia sklepów

Cena roboczogodziny dwóch ludzi z autem dostosowanym do wywozu – 160 złotych.

Mamy 2 opcje do wyboru:


Wywóz i utylizacja pojedynczej rzeczy
 • Wywóz i utylizacja pojedynczej rzeczy (lodówka, kanapa, łóżko, wersalka i t.d.),
 • 2 pracownika,
 • Auto dostosowane do wywozu;

Wywóz i utylizacja
 • Wywóz i utylizacja,
 • 2 pracownika,
 • Auto dostosowane do wywozu,
 • 1 godzina pracy ekipy – 160 złotych,
 • Min. czas – 1,5 godziny,
 • Min. płatność – 240 złotych;

Płyta wiórowa jest niebezpieczna dla środowiska, ponieważ uwalnia formaldehyd. Dlatego usunięcie starych mebli z mieszkania lub biura jest koniecznością. Oprócz drewnianej podstawy nowoczesne meble obejmują metalowe okucia, elementy plastikowe i szklane. Ponieważ nie rozkładają się naturalnie, takich śmieci nie można wyrzucać na składowiska odpadów komunalnych. Procedura recyklingu mebli pozwala pozbyć się takich odpadów bez szkody dla środowiska.

Firma Nadija świadczy usługi w zakresie wywozu i utylizacji starych mebli i sprzętu AGD we Wrocławiu. Prędzej czy później wszelkie meble, nawet ręcznie robione, stają się bezużyteczne. Często kupowanie nowych mebli jest tańsze i łatwiejsze niż ich naprawa. Nie wolno wyrzucać mebli na śmietnik bo za to możno dostać dużą karę finansową. Mandat za składowanie śmieci wielkogabarytowe (mebli), zniszczonego sprzętu AGD, RTV może być w wysokości nawet do 500 zł.

Cena na wywóz i utylizacja mebli firmą transportowej jest znacznie tańsza. Szybko i niedrogo zabierzemy wszelkie niepotrzebne rzeczy i meble do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Możesz zamówić samochód z pracownicami w dowolnym dogodnym dla ciebie czasie. 

Z mebli możemy wywieźć wszystko! Prawie wszystkie rodzaje mebli mogą zmieścić się w naszych dużych samochodach. Co więcej, nasz profesjonalny zespół wykona całą ciężką pracę , oszczędzając ci próby samodzielnego podnoszenia ciężkich przedmiotów.

Wywozimy szeroką gamę starych mebli, takich jak:
meble tarasowe, leżaki, szafki, półki, kanapy, sofy, narożniki, stoły, stoliki kawowe, regały, łóżka,  szuflady, meble sklepowe i gastronomiczne, meble szkolne, krzesła i fotele obrotowe, ścianki działowe.

Stare meble

Jak wywozimy stare meble

Wynosimy meble z mieszkania. Usuwanie starych mebli nie powinno stać się problematycznym procesem. Doświadczeni pracownicy wynoszą niepotrzebne rzeczy bardzo ostrożnie, aby nie zepsuć podłogi, innych mebli, nie zarysować ścian ani nowych drzwi.

Pod koniec pracy śmieci w domu nie pozostają. Zabirzemy z sobą nie tylko nieporęczne rzeczy  rozbierane na części, a i uchwyty, zawiasy, śzruby pozostale po rozkręcaniu.

Do wywozu starych mebli używamy specjalnie do tego przystosowanych pojazdów i odpowiedniego sprzętu.Wywozimy stare mebli do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Wywóz i utylizacja mebli z biura, firm, lokalów gastronomicznych

Biura muszą regularnie usuwać stare meble: wnętrze zużywa się, a czasem trafia do nowych właścicieli pomieszczeń w okropnym stanie. Zostaw specjalistam naszej firmy transportowej przenoszenie stołów i półek wzdłuż wąskich korytarzy, nie myśl o tym, gdzie umieścić śmieci przy wyjściu – pracownicy natychmiast załadują stoły z półkami do samochodu i zabiorą je.

Wywóz i utylizacja mebli z mieszkania

 Nie każdy jest w stanie samodzielnie oczyścić mieszkanie od niepotrzebnych mebli. Pracownicy firmy Nadija zaoszczędzą ci tych trudności . Wywóz i utylizacja starych mebli odbywa się bez fizycznej pomocy klienta przy zamawianiu usług przeprowadzkowych.

Wywóz i utylizacja mebli i nieużywanego sprzętu z działek

 Przyjeżdżasz na działkę liczysz że poczujesz się komfortowo, marzysz o wyjęciu leżaków i odpaleniu grilla. Jednak zabałaganiona przestrzeń nie daje normalno odpoczywać. Bałagan na działce często to śmieci wielkogabarytowe, stare plastikowe krzesełka, zniszczone dywany, sterty szmat, czasami resztke materiałów po remontu. Nie znasz jak sobie z tym poradzić? Zadzwoń do naszej firmy! Zadbajmy o wywożenie starych mebli i nieużywanych rzeczy. Z nami będziesz miał porządek na działce i dobry nastrój.

Wycena usługi utylizacji mebli, sprzętu RTV, AGD

Cena usługi zależy od ilości mebli. Aby obliczyć dokładną cenę, należy poinformować specjalistę firmy:

 • adres( dom, mieszkanie);
 • rodzaj mebli (sofa, pralka, szafa, materac);
 • wielkość i ilość mebli;
 • piętro i dostępność windy
 • warunki demontażu . 

Jak zamówić usługę wywozu mebli i sprzętu AGD?

 Jak chcesz szybko i tanio pozbyć się starych mebli, sprzętu AGD, RTV,- zadzwoń 574151610. Mamy doskonałe warunki, profesjonalną obsługę w rozsądnych cenach. Gwarantujemy będziesz zadowolony z jakości naszej pracy. Staramy się utrzymać naszą pracę na wysokim poziomie. Stale zdobywamy nowe doświadczenie.

574151610

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780