Transport mebli

W naszej ofercie mamy bardzo popularną usługę – transport mebli we Wrocławiu.

Realizujemy to samochodem przystosowanym do przewozu ładunków:

 • o masie do 1.350 kg
 • maksymalnych wymiarach mebli 203 x 203 x 385 cm.

Oprócz usługi transportowej zapewniamy wsparcie naszych pracowników przy załadunku oraz rozładunku mebli, które bezpiecznie zabezpieczamy z wykorzystaniem koców, plandek oraz pasów, zapobiegających przesuwaniu się ładunku.

KontaktStrona główna

Tani transport mebli – czy to jest możliwe?

Czy tani transport mebli wiąże się z niską jakością usługi? Oczywiście, że nie – czego jesteśmy najlepszym przykładem! Oferujemy klientom usługi kompleksowe, wykonywane profesjonalnie i rzetelnie, a jednocześnie atrakcyjne pod względem ceny.

Wyróżnikiem naszej firmy jest doświadczony zespół pracowników, którzy pomogą ci w sprawnym i bezpiecznym przetransportowaniu przedmiotów, także wartościowych antyków.

Oferujemy transport mebli między miastami w Polsce oraz przewozy do i z Niemiec. W większości przypadków twoje rzeczy dotrą do miejsca docelowego jeszcze w tym samym dniu. Zapewniamy sprawny transport, realizowany przez doświadczonych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Realizację usługi rozpoczynamy więc od ustalenia liczby oraz rozmiarów mebli, dzięki czemu możemy precyzyjnie zaplanować, jaki sprzęt musimy zaangażować do transportu.

Transport mebli cennik

Oferowany przez nas transport mebli ma cennik zróżnicowany. Szczegółowy kosztorys usługi poznacie po wstępnym kontakcie z naszymi pracownikami. Na ostateczną wycenę ma wpływ między innymi wielkość ładunku, a także ilość kilometrów, jakie mamy pokonać. Wyróżnikiem naszej oferty jest fakt, że realizujemy transport mebli we Wrocławiu tanio, proponując klientom bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Takie same kryteria stosujemy, wykonując transport antyków we Wrocławiu.

Jeśli szukasz firmy, która zrealizuje dla ciebie tani transport mebli we Wrocławiu oraz między miastami – zapraszamy do kontaktu! Naszym wyróżnikiem jest rzetelność, szybkość i terminowość. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny dla siebie termin realizacji usługi przewozowej, a resztą zajmiemy się my! Doradzimy także, jak prawidłowo przygotować meble i antyki do transportu, aby w bezpieczny sposób mogły zostać dowiezione do miejsca docelowego – niezależnie od odległości.

Cały cennik jest dostępny pod linkem – https://przeprowadzki-wroclaw.com.pl/cennik/

Transport mebli Wrocław i okolice

Transport mebli - Wrocław i okolice
Transport mebli – Wrocław i okolice

Firma “Nadija” wykonuje transport mebli oraz innych towarów i rzeczy osobistych na terenie Wrocławiu oraz na terenie całego kraju.

Wykonujemy usługi szybko i bezpiecznie. Wielkogabarytowe meble nie stanowią dla nas żadnego problemu. Oferujemy usługi transportu meble oraz montaż,pakowanie, rozpakowanie.

Dobrze zabezpieczamy meble, aby odbyło się bez obicia i otarcia. Gwarantujemy że żaden z elementów mebli nie zostanie zniszczony.

Transportujemy różne rodzai mebli:

 • krzesła
 • biurka
 • komody
 • sofy
 • kanapy
 • stoły
 • i inne elementy wyposażenia.

Transport mebli jest odpowiedzialnym i czasochłonnym procesem, dlatego w naszej flocie znajdują się tylko sprawne i pojemne samochody. Wszystkie pojazdy posiadają niezbędne parametry techniczne do wygodnego transportu mebli, sprzętu i innych rzeczy, w tym dużych rozmiarów.

Pracownicy ostrożnie załadują twoje rzeczy do samochodu, zabiorą je do miejsca docelowego i ostrożnie przeniosą do lokalu Państwa meble. 

Jak przygotować meble do transportu?

Transport mebli we Wrocławiu

Czy przed transportem należy zdemontować meble wielkogabarytowe?

Odpowiemy: “Nie”. Eksperci naszej firmy transportowej na podstawie bogatego doświadczenia w załadunku i transporcie, twierdzą, że szafki, komody, a nawet szafki są bardziej odpowiednie do transportu w stanie zmontowanym.

Rzeczywiście, jeśli obliczysz czas i koszty wysiłku na demontaż, załadunek i rozładunek, a następnie montaż mebli, okaże się, że bardziej poprawne będzie jednorazowe wyniesienie, zamocowanie i transport szafy lub komody w całości.

Należy jednak uważać, aby nie uszkodzić mebli. Aby to zrobić, przed transportem należy usunąć z niego wszystkie delikatne elementy (na przykład szklane drzwi itp.), a także bezpiecznie przymocować ruchome części (otwierane drzwi, wysuwane szuflady itp.).

Należy zdemontować tylko te elementy wyposażenia, które pod względem wymiarów nie pozwalają na przeniesienie ich przez drzwi, umieszczenie ich w kabinie windy lub zejście po schodach.

Zalecamy przygotowanie mebli do transportu zgodnie z następującym algorytmem: 

 1. Zapakuj półki. Z szafek i stolików nocnych należy usunąć wszystkie półki, które nie są elementami konstrukcji nośnych. Należy je złożyć prawidłowo, aby surowe krawędzie znajdowały się po jednej stronie. Na górze wszystkie półki powinny być owinięte folią ochronną.
 2. Przekręć uchwyty. Zdejmij Uchwyty i zainstaluj je ponownie, aby znajdowały się po wewnętrznej stronie drzwi.
 3. Usuń sprzęt. Usunięte akcesoria przed załadunkiem będą bardziej poprawne w osobnych opakowaniach, z których każdy powinien zostać podpisany. Tak więc podczas późniejszego montażu mebli możesz dokładnie określić, z którego przedmiotu jest on usuwany.
 4. Oddzielnie zapakuj miękkie elementy mebli.
 5. Usuń szklane elementy. Z fasad szafek należy usunąć wszystkie szklane Części i witraże, a także wyciągnąć szklane półki, jeśli takie istnieją. Wszystko to musi być zapakowane w folię bąbelkową.
 6. Aby nie zdeformować powierzchni pokrytych lakierem lub laminatem, elementy dekoracyjne wystające nad nimi należy przykleić taśmą.
 7. Zapakuj elementy złączne. Paczki z nimi podpisz. Wskazane jest oznaczanie pakietów zgodnie z kolejnością usuwania ich z korpusu mebli, co ułatwi jego dalszy montaż.
 8. W zimnych porach roku zaleca się izolowanie powierzchni skórzanych. To ochroni je przed pękaniem na mrozie.
 9. Wszystkie delikatne przedmioty należy również wyjąć, owinąć papierem i złożyć w pudełka.

Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w transporcie mienia osobistego i potrafią obsługiwać specjalny sprzęt-pasy, jeśli oczywiście konieczne jest przewiezienie szczególnie dużych mebli.

Dlatego radzimy zamówić u nas transport mebli. Pracownicy pomogą umieścić rzeczy na swoim miejscu, spakować i rozpakować elementy bijące zgodnie z naszymi standardami, zmontować meble szafkowe i kuchenne.

Transport dostawczy będzie czysty, aby w żadnym wypadku nie zabrudzić powierzonego ładunku. Również z tyłu ciężarówki do transportu mebli znajdują się specjalne pasy mocujące, aby meble i urządzenia nie “rozmawiały” podczas podróży.

Kontakt

Strona główna

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780