Transport lodówki Wrocław

Transport lodówki – jak przewozić.

Jeśli planujesz przynieść lodówkę i wprowadzić ją do swojego domu, konieczne będzie zamówienie samochodu przeznaczonego do transportu przedmiotów wymiarowych i osób, które będą w stanie wprowadzić ją po schodach do mieszkania bez uszkodzenia ścian i  lodówki.

Tę usługę można zamówić w sklepie, w którym kupujesz zamrażarkę, ale musisz poczekać kilka dni na dostawę po opłaceniu zamówienia, a cena usługi nie zaskoczy Cię z najlepszej strony. Właściwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej realizującej usługi przeprowadzki. W takim przypadku nie musisz się martwić o uszkodzenie lodówki podczas transportu i podczas jej wnoszenia.

Transport lodówki Wrocław

Pracownicy firmy Nadija posiadają wieloletnie doświadczenie w przewiezieniu i wniesieniu lodówek do mieszkań klientów. Lodówka jest sprzęt, który posiada delikatny mechanizm z tyłu. Lodówki i zamrażarki muszą być transportowane w pozycji pionowej.

Tylko w tym przypadku można podłączyć je do zasilania natychmiast po transporcie. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyn nie udało się wnieść zamrażarkę w pionowej pozycji zaleca się, aby chłodziarka stała przez co najmniej dwie godziny , a dopiero potem można ją podłączyć do gniazdka elektrycznego. Pracownicy naszej firmy przestrzegają tych postulatów.

Podczas transportu lodówki i zamrażarki owijamy w koce transportowe, aby zapewnić im ochronę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami. Dalej sprzęt zapinamy pasami  na ścianę przedziału ładunkowego samochodu, utrzymując pozycję pionową podczas transportu. Podczas wnoszenia lodówki lub zamrażarki po schodach, aby zapewnić pozycję pionową, używamy specjalnych pasków do noszenia przedmiotów wymiarowych. Tak więc, jeśli wysokość drzwi pozwoli na umieszczenie lodówki w pozycji pionowej, podłączenia jej do prądu i działanie jest możliwe od momentu wprowadzenia do domu.

Transport lodówki cena

Na cenę transportu i wprowadzenia lodówki wpływają dwa główne parametry: wymiary i waga lodówki, możliwość skorzystania z windy. Na terenie Wrocławia dowóz i wniesienie lodówki kosztuje od 120 zł. Jeśli waga lodówki wynosi od 70 to za wejście po schodach do standardowej ceny 120 zł trzeba dopłacić 10 zł za piętro.

Jeśli jednak trzeba wnieść lodówkę dwudrzwiową tak zwanej side by side to cena kompleksowej usługi ( zniesienie z parteru , transport lodówki i wniesienie na parter) wyniesie 250 zł. Za każde dodatkowe piętro należy dopłacić 50 zł.
Życzymy udanych zakupów, a u nas możesz zamówić usługę dostawy lodówki na którą że będziesz długo czekać, zachowując przyjemne emocje związane z zakupem.

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780