Transport pianin i fortepianów

Jesteś muzykiem? A może masz w domu zabytkowy instrument, który chcesz przewieźć do nowego domu? Oferujemy profesjonalny transport pianin we Wrocławiu, realizowany przez ekipę doświadczonych pracowników naszej firmy. Wiemy, jak istotne jest prawidłowe zabezpieczenie instrumentu przed przypadkowym uszkodzeniem, dlatego też szczególnie dbamy o to, aby pianino czy fortepian w żaden sposób nie ucierpiały podczas transportu.

Z uwagi choćby na gabaryty instrumentu, ogromnym wyzwaniem logistycznym jest transport fortepianu. Tę usługę również realizujemy na rzecz naszych klientów, wraz ze zniesieniem fortepianu, jego załadunkiem i rozładunkiem. Przewozy realizujemy na terenie Wrocławia, a także do innych miejscowości na terenie całego kraju. Instrumenty na czas podróży zabezpieczane są plandekami, kocami oraz pasami transportowymi, chroniącymi pianino czy fortepian przed uszkodzeniem.

Kontakt

Transport pianin i fortepianów

Transport pianin i fortepianów realizujemy kompleksowo. Usługa obejmuje przygotowanie instrumentu do przewozu, jego zniesienie, załadunek oraz rozładunek. W zależności od wielkości pianina lub fortepianu – angażujemy odpowiednią liczbę naszych pracowników, aby usługa została wykonana sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Ekipa wyposażona jest w specjalne pasy transportowe, ułatwiające przenoszenie nawet ciężkich instrumentów.

Transport pianina wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem warunków załadunkowych i rozładunkowych. Kluczowe znaczenie ma w tym przypadku między innymi szerokość korytarzy i klatki schodowej, dostępność w budynku windy towarowej czy piętro, z którego instrument ma być zniesiony. Czynniki te wpływają także na to, ile kosztuje transport pianina, ponieważ w niektórych budynkach wymagane jest zastosowanie dodatkowych środków bezpieczeństwa czy zwiększenie ilości pracowników zaangażowanych w transport.

Transport pianina cena

Jak wspomnieliśmy, transport pianina to cena zróżnicowana, na którą wpływ ma wiele czynników. Decydujące w tym zakresie są warunki panujące w budynku oraz wielkość i waga instrumentu. Kolejnym elementem wyceny jest także odległość, na jaką mamy przetransportować pianino czy fortepian. Pełny kosztorys usługi poznasz po wstępnej rozmowie z naszym pracownikiem, który określi między innymi ilość sprzętu, jaki musimy zaangażować, czy liczebność ekipy transportowej.

Jeśli chcesz bezpiecznie i sprawnie zorganizować transport fortepianu we Wrocławiu – zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły zlecenia, a także uzyskać odpowiedź na pytania związane z realizacją usługi. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami i instytucjami publicznymi, w tym z ośrodkami kultury oraz szkołami muzycznymi.

Kontakt

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

574151610

s.blagoy@gmail.com

 

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780