Montaż i Demontaż mebli Wrocław

Montaż i demontaż mebli wymaga przede wszystkim doświadczenia, narzędzi i odpowiedniej ilości czasu, którą trzeba poświęcić, aby wykonać te czynności prawidłowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy nią dysponuje, dlatego nasza oferta ma charakter kompleksowy. Bez względu na to czy czynności są związane z przeprowadzką, czy zakupem nowego wyposażenia, firma Nadija podejmuje się każdego zlecenia, bez względu na wielkość, rodzaj i typ mebli.

Profesjonalny montaż i demontaż mebli we Wrocławiu i okolicach

Wszystkie prace związane z demontażem i montażem mebli wykonujemy z należytą starannością. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w pracy zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi meblami. Nie są im obce sposoby połączeń wykorzystywane w branży meblarskiej, dzięki czemu nawet duże zestawy składające się z kilku elementów są bezpiecznie rozmontowywane w stosunkowo krótkim czasie. W przypadku przeprowadzek, wszystkie elementy są starannie zabezpieczone, dzięki czemu docierają na miejsce dostawy w idealnym stanie. Następnie meble są wnoszone do nowego mieszkania, domu lub biura. Kolejny etap obejmuje montaż w wyznaczonym miejscu. 

  • Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że meble po montażu będą wyglądać identycznie jak przed. Pracownicy Nadija są skrupulatni, dzięki czemu w trakcie składania nie pominą żadnej śrubki.

Dokładamy wszelkich starań, aby montaż oraz demontaż mebli we Wrocławiu i okolicach zostały przeprowadzone jak najszybciej, z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów pracy.

Montaż nowych mebli we Wrocławiu

Zakup nowych mebli w zdecydowanej większości przypadków wiąże się z koniecznością demontażu posiadanego wyposażenia. Bez względu na to czy kupiłeś nowe meble do domu, biura lub mieszkania, pracownicy firmy Nadija pomogą Ci w ich wymianie. Po demontażu, stare meble możemy przetransportować i złożyć w dowolnym miejscu.

  • Bez względu na wielkość i poziom skomplikowania elementów wyposażenia, gwarantujemy, że zostaną one prawidłowo zmontowane. Nasi pracownicy dysponują narzędziami pozwalającymi na bezpieczne i stabilne łączenie poszczególnych części. Każdy rodzaj mebli zostanie dokładnie złożony, ściśle według zaleceń producenta.

Dlaczego warto skorzystać z usługi montażu i demontażu mebli w mieście Wrocław i okolicach? Przede wszystkim ze względu doświadczenie naszych pracowników, które jest gwarantem wykonania zlecenia na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest również oszczędność czasu. Dysponujemy autami transportowymi wyróżniającymi się dużą powierzchnią ładunkową. Przewożone meble są dokładnie zabezpieczane, dlatego docierają na miejsce dostawy w nienaruszonym stanie. Z kolei demontaż odbywa się z zachowaniem szczególnej ostrożności. Dbamy o to, aby żaden element nie uległ uszkodzeniu lub zagubieniu. Takie podejście sprawia, że ponowne złożenie wyposażenia w innym miejscu nie stanowi żadnego problemu. Wyróżnia nas elastyczność, dlatego wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a na pewno ustalimy dogodny termin i godzinę.

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780