Przeprowadzki firm i biur

Nasza oferta adresowana jest także do Klientów biznesowych, dla których realizujemy przeprowadzki firm we Wrocławiu. Zapewniamy pełne zabezpieczenie logistyczne, obejmujące załadunek, transport oraz rozładunek rzeczy. Współpracujemy zarówno z przedstawicielami sektora prywatnego, jak i instytucjami publicznymi. Jeśli chcesz szybko i bez kłopotu przenieść swoje biuro, zapraszamy do kontaktu!

Firma przeprowadzkowa Nadija we Wrocławiu to profesjonalizm, terminowość i rzetelność. Obsługujemy Klientów nie tylko z Wrocławia, ale także z terenu całej Polski, realizując przeprowadzki również do i z Niemiec. Dysponujemy taborem samochodów dostosowanych do transportu wielkogabarytowych przedmiotów, w tym pianin, mebli oraz sprzętu AGD. Współpracując z nami, zyskujecie bezpieczeństwo przewożonych rzeczy, które zawsze odpowiednio zabezpieczamy przed uszkodzeniem.

Kontakt

Jak przygotować się do przeprowadzki biura?

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować przeprowadzki biur we Wrocławiu z minimalnym zaangażowaniem klientów. W jaki sposób przebiega cały proces?

Decydując się na współpracę z naszą firmą przeprowadzkową, nie musicie samodzielnie organizować samochodu, osób do pomocy przy znoszeniu rzeczy, czy zabezpieczać miejsca parkingowego, co w mieście bywa ogromnym wyzwaniem. Oferujemy tanie przeprowadzki firm, niezależnie od miejsca, do którego chcecie przenieść swoje biuro.

Kontakt

Strona główna

Cennik przeprowadzki

Zapraszamy do współpracy!

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu zajmuje przetransportowanie wszystkich rzeczy z biura?

Wiemy, jak istotny jest sprawny transport, dlatego też ogromną wagę przykładamy do terminowości. W większości przypadków twoje rzeczy dostarczymy do miejsca docelowego jeszcze w tym samym dniu.

Ile kosztuje przeprowadzka biura?

Oferując kompleksowe przeprowadzki firm, cennik usług ustalamy zawsze indywidualnie. Na jego wysokość ma wpływ między innymi ilość rzeczy, jakie mamy przewieźć, a także odległość od miejsca docelowego.
Po wstępnym określeniu potrzeb Klienta możemy precyzyjnie dopasować ilość sprzętu jaki powinniśmy zaangażować, aby przeprowadzka odbyła się sprawnie oraz ustalić liczebność ekipy naszych pracowników. Kosztorys zlecenia poznasz więc na samym początku naszej współpracy, gdy tylko otrzymamy niezbędne informacje o zakresie usługi.

Czy usługa przeprowadzki jest dostępna również dla dużych firm?

Nie ma dla nas znaczenia, czy chcesz przeprowadzić niewielkie biuro czy też dużą firmę,  realizujemy bowiem każde zlecenie. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią szczegółową ofertę na przeprowadzki biur, cennik, warunki przyszłej współpracy, a także sposób prawidłowego pakowania przedmiotów. Telefonicznie możesz także zarezerwować dogodny termin realizacji usługi.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

574151610

s.blagoy@gmail.com

 

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780