Przewóz bagażu Wrocław

Transport przedmiotów wielkogabarytowych jest niezwykle uciążliwy nie tylko ze względu na rozmiary, ale przede wszystkim ich wagę. Dodatkowo, niewielka liczba osób dysponuje wystarczająco dużym samochodem, aby bezpiecznie przewozić np. meble, sprzęt RTV i AGD. Z tego powodu, bagażówka w mieście Wrocław cieszy się bardzo dużą popularnością. Dzięki niej, można przetransportować praktycznie każdy element wyposażenia mieszkania lub domu, zawsze wtedy, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Bagażówka we Wrocławiu – korzyści z wynajmu busów 

Firmy specjalizujące się w wynajmowaniu busów w zdecydowanej większości przypadków dysponują pojazdami w bardzo dobrym stanie technicznym. Dlaczego to jest takie ważne? Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Bagażówki mogą przewozić przedmioty o łącznej masie przekraczającej 1 tonę. Z tego powodu wszystkie układy, w tym zawieszenia i przede wszystkim hamulcowy, muszą być w pełni sprawne.

  • Bagażówki w mieście Wrocław oferują nawet 14 m3 powierzchni załadunkowej. Oznacza to, że można w nich bezpiecznie ułożyć bardzo dużą liczbę przedmiotów. Pojemna paka sprawia, że bez problemu załadujemy nawet rzeczy o nieregularnych kształtach.

Profesjonalne wypożyczalnie zawsze wynajmują czyste pojazdy, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nasze przedmioty zostaną zabrudzone w trakcie transportu.

Bagażówki z kierowcą

Jeżeli zależy nam na sprawnym przewozie przedmiotów i nie możemy lub po prostu nie chcemy samodzielnie się tym zajmować, najlepszym wyborem jest wynajem bagażówki z pracownikiem, który zajmie się zarówno przygotowaniem przedmiotów do załadunku, samym załadunkiem, transportem i rozładunkiem. Osoby pracujące w firmach tego typu dysponują sporym doświadczeniem, dzięki któremu są w stanie bezpiecznie przetransportować nawet najbardziej delikatne przedmioty. W jaki sposób najczęściej zabezpiecza się towar?

  • Przede wszystkim używa się kartonów, a wszystkie części ruchome są zabezpieczone folią typu stretch. Takie rozwiązania sprawia, że nawet w przypadku przewożenia przedmiotów na bardzo duże odległości, ryzyko uszkodzenia jest ograniczone do zera.
  • Dodatkowo, przy kruchych przedmiotach, które są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, wykorzystuje się folię bąbelkową. Dzięki niej, delikatne elementy są w pełni zabezpieczone, zarówno w trakcie załadunku, jak i transportu oraz rozładunku.

Warto dodać, że przewóz bagażu w mieście Wrocław jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez okrągły rok. Jest to szczególnie ważne w sytuacjach, gdy pojawia się nagła potrzeba przetransportowania dużej liczby przedmiotów, które nie zmieszczą się w nawet w samochodzie typu kombi. Jeżeli przewóz dotyczy mebli, to dobrym pomysłem jest usługa demontażu i montażu w miejscu docelowym. Nie każdy ma doświadczenie i wystarczającą ilość wolnego czasu, aby samodzielnie skręcić tego typu przedmioty. Z bagażówki we Wrocławiu korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne, którzy potrzebują bezpiecznie przewieźć swoje rzeczy.

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780