Przeprowadzki mieszkań

Przygotowujesz się do przeprowadzki do nowego mieszkania we Wrocławiu? Chcesz uniknąć trudności związanych z przenoszeniem rzeczy, załadunkiem czy poszukiwaniem miejsca parkingowego? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nadija to firma przeprowadzkowa we Wrocławiu, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta.

Zajmujemy się kompleksową organizacją przeprowadzek mieszkań i domów. Nasze usługi to nie tylko sam transport rzeczy, ale przede wszystkim pełne zabezpieczenie logistyczne. Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników, którzy pomogą Ci sprawnie zorganizować przeprowadzkę. Nie musisz obawiać się konieczności samodzielnego wynoszenia rzeczy czy ich załadunku, gdyż zrobimy to za ciebie!


Kontakt


Strona główna

Przeprowadzki mieszkań Wrocław

Każda przeprowadzka mieszkania wymaga odpowiedniego planowania. Utrudnione parkowanie, ograniczenia w ruchu czy kwestia poruszania się wąskimi korytarzami z meblami to tylko kilka trudności z jakimi trzeba się zmierzyć. Można do tego dodać konieczność zapewnienia odpowiedniego samochodu, którym bezpiecznie przetransportujesz cały swój majątek, a także zorganizowania pomocy przy przenoszeniu ciężkich przedmiotów.

Klienci firmy Nadija mogą liczyć na możliwość zorganizowania taniej przeprowadzki mieszkania, która obejmuje wszystkie wyżej wymienione elementy. Nasi pracownicy nie tylko przeniosą Twoje rzeczy, ale także odpowiednio je zabezpieczą, aby w żaden sposób nie ucierpiały podczas podróży. Nie ma dla nas znaczenia czy przeprowadzasz się do innego miasta, czy na sąsiednią ulicę. Pomagamy w każdym przypadku!

Przeprowadzka do nowego domu – co warto wiedzieć na ten temat?

Znacznie większym przedsięwzięciem jest przeprowadzka do nowego domu. W tym przypadku również wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniając kompleksowe rozwiązania logistyczne.

  • Dysponujemy samochodami o odpowiedniej ładowności, dzięki którym możemy przewieźć nawet wielkogabarytowe przedmioty. To znacznie przyspiesza przeprowadzkę.
  • Podobnie jak przy przeprowadzkach mieszkań, również i tu zapewniamy doświadczoną ekipę, która zajmie się wynoszeniem i załadunkiem rzeczy.
  • Wszystko jest organizowane w ścisłym porozumieniu z naszymi Klientami. Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego też na początku współpracy ustalamy harmonogram, określający czas realizacji usługi. To także moment na oszacowanie jaki sprzęt powinniśmy zaangażować, aby przeprowadzka odbyła się szybko i bezproblemowo.
  • Podczas załadunku, transportu i rozładunku Twoich rzeczy, dbamy o ich bezpieczeństwo. Wszystkie przedmioty umieszczane są na samochodzie tak, aby wykluczyć ryzyko ich uszkodzenia.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Podczas wstępnej rozmowy przedstawimy Ci szczegółową ofertę. Dowiesz się również ile kosztuje przeprowadzenie domu czy mieszkania. Wszystkie usługi realizujemy po wcześniejszej rezerwacji terminu, której możesz dokonać u naszych pracowników.

Planując przeprowadzkę mieszkania, potrzebne jest duże zaangażowania i sporo czasu, nie jest to zatem łatwe zadanie. Trzeba też liczyć się z niespodziewanymi trudnościami oraz stresem, co wynika z konieczności transportowania całego mienia. Możesz jednak ułatwić sobie to zadanie, zamawiając usługę firmy transportowej zajmującej się przeprowadzkami. Nasze doświadczenie i sprzęt pozwalają szybko zorganizować cały proces, tak aby nie był on dla Ciebie czasochłonny i stresujący. Zlecając nam to zadanie, zyskujesz możliwość przewiezienia całego mienia za jednym razem, co oszczędza czas i finanse.

Kontakt

Jak zaplanować przeprowadzkę mieszkania we Wrocławiu?

Żadna przeprowadzka mieszkania nie jest możliwa bez wcześniejszego planowania. O czym trzeba pamiętać?

Zaplanuj termin przeprowadzki

W dużych miastach wskazane jest przeprowadzanie się późnym wieczorem lub wczesnym rankiem, aby uniknąć korków i nie płacić za dodatkowy czas. Najlepiej też wybierać dni wolne, z czego największą popularnością cieszy się sobota. Mając na uwadze ten fakt, transport do tych celów należy zamówić wcześniej. Wskazane jest też sprawdzenie prognozowanej pogody. Opady znacznie komplikują proces załadunku.

Wybierz firmę przeprowadzkową

Zadzwoń do wybranej firmy, aby uzgodnić i zarezerwować datę wykonania usługi, która będzie dogodna dla obu stron. Jeśli planujesz przeprowadzkę mieszkania za granicę, poinformuj o tym fakcie już na początku rozmowy. Oceń liczbę rzeczy do transportu i ich rozmiary. Gdy posiadane meble są ciężkie, jest ich sporo albo nie jesteś w stanie samodzielnie ich zdemontować, potrzebne będą dodatkowe usługi firmy transportowej (pakowanie, montaż i demontaż mebli). Musisz ustalić ile osób będzie potrzebnych do załadunku i rozładunku oraz jaki będzie czas trwania transportu i przewozu mienia.

Spakuj wszystkie rzeczy

Jak spakować szybko i sprawnie całe mienie oraz meble? Najpierw musisz sporządzić listę rzeczy. Aby proces pakowania nie powodował dodatkowego stresu, warto wcześniej zaopatrzyć się w takie materiały jak:

  • pudełka,
  • duże torby,
  • worki oraz próżniowe worki na ubrania, 
  • taśmę klejącą, nożyczki, folię opakowaniową (bąbelkową, stretch itp.),
  • gazety lub specjalny papier pakowy,
  • kilka markerów.

Podziel mieszkanie na strefy, w których zajmujesz się pakowaniem, gdzie składasz niepotrzebne rzeczy i gdzie mieszkasz. W przeciwnym razie ryzykujesz spędzenie ostatnich dni przed przeprowadzką, lawirując między pudełkami, co ostatecznie może skutkować tym, iż zapomnisz o spakowaniu czegoś ważnego. Przeprowadzka mieszkania to właściwy moment, aby pozbyć się nadmiaru starych sprzętów, mebli i ubrań.

Pudełka do pakowania można kupić np. w supermarkecie. W dużych sklepach niepotrzebne pudełka po towarach są po prostu wyrzucane, w związku z czym pracownicy z chęcią mogą przekazać je do wykorzystania innym osobom. Dno i ściany pudeł najlepiej wyłożyć gazetami i dodatkowo wzmocnić taśmą klejącą. Każda przestrzeń musi być wypełniona, a zwłaszcza wazony, czajniki i puste miejsca w rogach pudełek. W tym celu można wykorzystać drobiazgi, takie jak uchwyty na garnki, fartuch lub ręczniki. Porcelana, lustra, szkło powinny być owinięte folią bąbelkową lub papierem.

Spakuj też niezbędne rzeczy na pierwsze dni w nowym mieszkaniu. Dzięki temu, nie trzeba będzie przeszukiwać wszystkich pudeł. Do kartonu włóż apteczkę pierwszej pomocy, papier toaletowy, sztućce, kubki, czajnik, herbatę, przekąski, piżamę, ręcznik, pościel i ubranie na zmianę. Podpisz wszystkie pudełka. Dobrym rozwiązaniem jest też zrobienie listy kartonów, dzięki czemu będziesz wiedzieć, które z nich mają zostać umieszczone w konkretnym pokoju.

Przeprowadka mieszkania Wrocław
Przeprowadzka mieszkania Wrocław

W jaki sposób przetransportować meble do nowego mieszkania?

Przed transportem mebli zaleca się zdemontowanie jak największej liczby. Warto przynajmniej wyciągnąć wszystkie szuflady, poskładać półki, odkręcić drzwi i usunąć wystające części, takie jak uchwyty, które należy spakować osobno. Nieusuwalne elementy (takie jak nogi) owijamy folią stretch. To samo robimy z meblami tapicerowanymi i materacami, aby uchronić je przed brudem i wilgocią.

Meble, które nie zmieszczą się na klatce schodowej lub w drzwiach, muszą być rozkręcone. Warto wcześniej skontaktować się z pracownikami firmy przeprowadzkowej, aby uzyskać dokładne wskazówki. Fachowcy firmy Nadija chętnie pomogą we wszystkich zagadnieniach związanych z przeprowadzką.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt usługi oraz jak długo trwa cały proces?

Koszt i czas wykonania przeprowadzki mieszkań zależy od odległości pomiędzy lokalami, piętra na którym znajduje się mieszkanie, obecności podjazdu pod klatkę lub pod dom, posiadania windy lub jej braku, rozmiarów powierzchni klatek schodowych, a także ilości oraz wielkości ładunków.

Jakie dodatkowe informacje są potrzebne pracownikom firmy Nadija przed wykonaniem usługi?

Na kilka dni przed przeprowadzką, jeśli jest taka możliwość, zmierz powierzchnię pomieszczeń oraz wysokość i szerokość wszystkich otworów (drzwi). Określ rozmiar mebli i urządzeń. Narysuj plan nowego mieszkania i zaznacz jak planujesz ustawić meble.  Dzięki temu, pracownicy będą w stanie działać szybciej, co przełoży się na skrócenie czasu ich pracy oraz sprawniejsze urządzenie mieszkania.

Jakie czynności warto jeszcze wykonać przed przeprowadzką?

Klient może zrobić zdjęcia mienia przygotowanego do przeprowadzki, aby specjaliści naszej firmy mogli zaplanować pakowanie. Jeśli jest taka możliwość, sprzęt RTV i AGD należy odłączyć przed przyjazdem firmy transportowej. W dniu przeprowadzki warto też zadbać o dzieci i zwierzęta, powierzając opiekę nad nimi rodzinie lub przyjaciołom, tak aby wieczorem mogły przyjechać do nowego mieszkania.


Kontakt

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780