Przeprowadzki międzynarodowe

Firma „Nadija sp. z o.o.” świadczy pełen zakres usług związanych z przeprowadzkami międzynarodowymi. Międzynarodowe usługi relokacji są świadczone zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla organizacji, które przenoszą swoje biura wraz ze swoją własnością.

Świadczymy transport w ramach Unii Europejskiej (do Niemiec, do Holandii, do Anglii i t.d.).

Przeprowadzki do Niemiec

Punkt początkowyPunkt docelowyPaństwoOdległość w dwie strony, km.Cena przeprowadzki, zł.
WrocławBerlinNiemcy690 km.1250 zł.
WrocławMonachiumNiemcy1440 km.2600 zł.
WrocławDreznoNiemcy540 km.980 zł.
WrocławStuttgartNiemcy1530 km.2750 zł.
WrocławPoczdamNiemcy710 km.1280 zł.
WrocławBremaNiemcy1470 km.2700 zł.
WrocławHanowerNiemcy1250 km.2250 zł.
WrocławHamburgNiemcy1260 km.2270 zł.
WrocławDusseldorfNiemcy1700 km.3060 zł.
WrocławWiesbadenNiemcy1500 km.2700 zł.
Cennik przeprowadzek międzynarodowych do Niemiec z Wrocławia

Przeprowadzki do Holandii

Punkt początkowyPunkt docelowyPaństwoOdległość w dwie strony, km.Cena przeprowadzki, zł.
WrocławHagaHolandia2060 km.3710 zł.
WrocławRotterdamHolandia2050 km.3690 zł.
WrocławAmsterdamHolandia1980 km.3570 zł.
WrocławTilburgHolandia1950 km.3510 zł.
WrocławWestlandHolandia2080 km.3744 zł.
WrocławEindhovenHolandia1880 km.3384 zł.
WrocławHelmondHolandia1850 km.3330 zł.
Cennik przeprowadzek międzynarodowych do Holandii z Wrocławia

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Przeprowadzki do Austrii

Punkt początkowyPunkt docelowyRegionPaństwoOdległość w dwie strony, km.Cena przeprowadzki, zł.
WrocławWiedeńWiedeńAustria1060 km.1910 zł.
WrocławGrazStyriaAustria1450 km.2610 zł.
WrocławLinzGórna AustriaAustria1130 km.2040 zł.
WrocławSalzburgSalzburgAustria1630 km.2950 zł.
WrocławInnsbruckTyrolAustria1870 km.3370 zł.
WrocławKlagenfurt am WörtherseeKaryntiaAustria1700 km.3050 zł.
WrocławVillachKaryntiaAustria1880 km.3400 zł.
Cennik przeprowadzek międzynarodowych do Austrii z Wrocławia

Każda przeprowadzka jest indywidualna. Kartony podczas układania ich na samochodzie zawsze będą segregowane na ciężkie od spodu, lekke i zawierające delikatni rzeczy na górze, które nie będą obciążane.

Niezależnie od tego, co dokładnie musisz przenieść, czy jest to biuro międzynarodowej firmy, rzeczy osobiste przy wyjeździe na pobyt stały, pracę czy studia, specjaliści naszej firmy zorganizują dostawę tak profesjonalnie, jak to możliwe. Aby mogli Państwo spokojnie odpocząć, cały proces organizacji przeprowadzki podejmujemy w całości, zacznając od planowania trasy przewozu, jego realizacji, aż po całkowite rozładowanie Państwa mienia.

Dla Państwa przeprowadzki zagranicznej oferujemy Państwu pełen zakres usług serwisowych lub usługi częściowe, wszystko zgodnie z Państwa życzeniem i Państwa budżetem. Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego sposób realizacji zamówienia jest dostosowany do ich potrzeb. Proponujemy korzystne warunki współpracy. Nasi współpracownicy podchodzą do każdego w sposób indywidualny i pozytywna atmosfera udziela się każdemu.

Nasi klienci z Wrocławia chętnie polecają Przeprowadzki Nadija innym bo są zadowoleni od wykonanych przez naszą firmę usług. Z nami przeprowadzisz się do każdego zakątku Europy, bez żadnego problemu. Dodatkowo w szybkiej i sprawnej realizacji przeprowadzek międzynarodowych pomaga nam doświadczenie przeprowadzek po krajach Unii Europejskiej, wyposażenie aut nowoczesnymi GPS, porozumienie w języku angielskim.

Do przeprowadzki międzynarodowej Wrocław firma Nadija podejdzie z pełną odpowiedzialnością. Zawsze przed realizacją przeprowadzki kalkulujemy możliwi trudności i wyznaczamy się z rozwiązaniami do tych wyzwań. Przed wyjazdem zapoznamy się z prawom i przypisami drogowe krajów do których wjeżdżamy.

Przeprowadzki międzynarodowe mieszkań i domów Wrocław

Przeprowadzki międzynarodowe Wrocław
Przeprowadzki międzynarodowe z Wrocławia

Podczas przeprowadzki z mieszkań i domów transportujemy prywatne mienie. Rzeczy osobiste są koniecznie niekomercyjne i zazwyczaj używane. Ta kategoria obejmuje: odzież i obuwie, meble, sprzęt AGD i biurowy oraz elektronikę, przybory kuchenne, artykuły wyposażenia wnętrz, książki, dzieła sztuki, instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy, motocykle i inne pojazdy.

Personel firmy Nadija zawsze pomoże z poradą odnośnie tego jak prawidłowo spakować rzeczy i jaki materiały należy wykorzystać do pakowania. Na życzenie klienta możliwe pakowanie w kartony i worki pracownicami naszej firmy przeprowadzkowej na miejscu. Pomożemy również rozkręcić mebli i przygotować to do transportu. Podczas układania przedmiotów drewna , szkła i innych dedykujących rzeczy przekładamy to kocami, pianką , spinamy pasamy do bortów samochodu. Zadbamy o to, aby powierzone mienie zostało przetransportowanym i znalazło swoje miejsce w nowym mieszkanie w tym samym stanie , jaki miało przed załadunkiem . Zadowolenie i pozytywne opinie klienta zawsze są priorytetami naszej działalności.

Przeprowadzki międzynarodowe firm

Przeprowadzki międzynarodowe Wrocław
Przeprowadzki z Wrocławia

Jeśli przeprowadzka z jednego mieszkania do drugiego jest porównywana z dwoma pożarami, przeniesienie firmy do nowego biura jest prawdopodobnie odpowiednikiem pięciu.

Nawet mała firma będzie miała wyraźnie więcej rzeczy niż przeciętna rodzina. Wszystkie te rzeczy różnią się różnymi rozmiarami, strukturą i przeznaczeniem. Będziesz musiał przetransportować zarówno ulubione kwiaty domowe księgowego, jak i sejf, w którym przechowywane są przychody firmy, które mogą ważyć kilkaset kilogramów. Ponadto istnieją różne urządzenia: komputery, drukarki, skanery, niszczarki…

Z pewnością są też archiwa dokumentów, które zajmują dużo miejsca, a jeśli firma przewozi również swój magazyn, proces przeprowadzki biurowej staje się bardziej skomplikowany. O tym, że nie jest to tylko transport rzeczy z Wrocławia do innego państwa nie można mówić: oczywiście nadal trzeba zachować oryginalny wygląd i stan roboczy nieruchomości. Krótko mówiąc, nie jest łatwo poradzić sobie z tym zadaniem na własną rękę. Dlatego w takiej sytuacji wskazane jest zamówienie przeprowadzki biurowej od organizacji profilu.

Zmiana biura to ważne wydarzenie dla każdej firmy. Kiedy firma muszę być przeprowadzona do innego kraju istnieje potrzeba transportu i specjalistów, którzy podejmą się wszystkich trudności związanych z transportem międzynarodowym aby wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Warto skorzystać z fachowej pomocy, jaką oferuje nasza firma przeprowadzkowo – transportowa z miasta Wrocław. Dysponujemy dostosowanym do przeprowadzki zagranicznej transportem, materiałami zabezpieczającymi i oczywiście specjalistami.

Pracownicy naszej firmę mają wieloletnie doświadczenie w wykonaniu przeprowadzek międzynarodowych i przyjdą na pomoc. Przeprowadzkę podzielamy na dwie części. Najpierw segregujemy dokumenty od mebli biurowych i układamy ich do kartonów jak to nie było zrobione przed przyjazdem transportu. Bardzo ważne to zrobić żeby dokumenty nie zaginęły. Dokumenty o szczególnym znaczeniu powinny być pakowane w plastikowe pudełka i mocowane za pomocą urządzenia uszczelniającego. Dla wygody podczas umieszczania po rozładunku, kartony podczas pakowania należy podpisać i oznaczyć w ten sposób zawartość. Układamy w aucie pudła z dokumentami a dopiero potem w drugiej kolejności meble biurowe. Dla ułatwienia pod czas noszenia i zapobiegania uszkodzeniu zdejmujemy ruchome półki , a otwierane drzwiczki, szuflady owijamy folią.

Jak potrzebuje państwo zamówić przeprowadzkę zagraniczne we Wrocławiu można od razu na stronie wypełnić formularz i wysłać lub zadzwonić na telefon w zakładce.

574151610

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780