Jak oszacować wielkość zespołu przeprowadzkowego?

Osoby, które planują przeprowadzkę, chcą aby cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. Jednym z czynników, który wpływa na tę kwestię jest liczebność zespołu przeprowadzkowego. Pracownicy odpowiadają nie tylko za pakowanie rzeczy do transportu i późniejsze rozpakowanie. W wielu przypadkach ich zadaniem jest także zabezpieczenie dobytku, zdemontowane mebli w miejscu załadunku i zmontowanie w miejscu rozładunku, zniesienie wszystkich rzeczy oraz wniesienie i ustawienie mebli, zgodnie z życzeniem klienta. W jaki sposób należy zatem oszacować wielkość zespołu?

Od czego zależy liczba pracowników firmy oferującej pomoc w przeprowadzkach?

Szukając wykonawcy, z pewnością spotkamy się z pytaniem jaka liczba osób będzie potrzebna do przeprowadzki. Niestety, odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, gdyż wiele osób może mieć problem z oszacowaniem liczebności zespołu. Z tego względu, dużo lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania zleceniobiorcy. Firmy zajmujące się przeprowadzkami mają spore doświadczenie w tej kwestii i wiedzą jaka liczba pracowników będzie optymalna w przypadku konkretnego zlecenia, tak aby zostało ono zrealizowane sprawnie i w profesjonalny sposób.

Oczywiście, aby móc dokonać szacunków, potrzeba odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Przede wszystkim, firma będzie chciała ustalić czy rzeczy zostaną już spakowane do kartonów i gotowe do załadowania, czy jednak konieczne będzie ich zapakowanie i np. zdemontowanie mebli. Kolejne pytanie może dotyczyć tego czy niektóre składniki mienia mają nietypowe kształty lub gabaryty. Kluczową kwestią jest też to jak dużo rzeczy mamy do przewiezienia. Oprócz tego, zleceniobiorca bierze pod uwagę czas w jakim ma zostać zrealizowana przeprowadzka, jaką pojemność mają samochody dostawcze i z jaką szybkością jest w stanie działać ekipa.

Udostępnij link i otrzymaj rabat 20 zł na nasze usługi

Udostępnij:


Nazwa Firmy: Nadija Sp. z o.o.
REGON: 380523255
NIP: 8971855932
KRS: 0000736357
Konto: 84 1160 2202 0000 0003 5592 1780